Скловози


Транспортна компанія "МС-транс" пропонує послуги з перевезення широкоформатного листового скла «джамбо» формату, а також скла та склопакетів будь-якого іншого формату (в т.ч. в дерев'яних ящиках) з будь-якої країни Єпропи та СНД в Україну, Білорусь, Росію, Туреччину, Казахстан, Грузію, Арменію, Азербайджан, а також в країни Європи, та на території України.

 

Перевезення листового скла «джамбо» формата


Перевезення широкоформатного листового скла формату 6000х3210мм ("джамбо") може здійснюватись тільки спеціалізованими скловозами ("джамбовозами") типу "inloader/innenlader".

Дані причепи призначені для перевезення стійок з листовим склом (може бути запаковано в ящики), які фіксуються системою притискання скла та контролюється протягом всієї поїздки від завантаження до розвантаження.

Джамбовози є самозавантажуючим та саморозвантажуючим видом транспорту. Спеціальна конструкція цих причепів дозволяє розмістити вантаж висотою більше ніж 3 метри!

Скловози обладнані всім необхідним для того, щоб доставити Ваше скло в найкращому вигляді та з мінімальним ризиком його пошкодження:

 • підсилені пневмо-ресори забезпечують максимальну плавність ходу;
 • притискання скла постійно знаходится під контролем автоматичної системи, з можливістю персонального контролю водієм;
 • стеля обшита тканиною, яка збирає конденсат, при його появі зсередини;
 • наскрізна вентиляція вантажного відсіку запобігає різким перепадам температури всередині причепа.

 • Пачки скла можуть перевозитися на пірамідах двух типів: так звані "L" або "A"-стійки. "L" може бути завантажена тільки на одну сторону, "A" - на обидві сторони піраміди.
  Перевезення листового скла в ящиках


  Перевезення листового скла та склопакетів, запакованих в дерев'яні ящики, здійснюється стандартними тентами. Даний вид транспорту обладнаний спеціальними стійками (пірамідами), що дозволяє надійно зафіксувати крихкий вантаж та перевозити будь-який формат скла/склопакетів, що не перевищує внутрішню висоту причепа.

  Стійки оформлені в документах на автомобіль та є невід'ємним обладнанням напівпричепа. Саме тому, при замовленні нашого автомобіля, Вам не потрібно турбуватися про тимчасове ввезення/вивезення тари та нести додаткові витрати на повернення стійок вантажовідправнику.

  Також в таких автомобілях можна перевозити складні архітектурні склопакети великого формату, перевезення яких потребує особливого підходу та обережності.

  Транспортна Компанія "МС-транс" має значний досвід у перевезеннях скла та склопакетів на дальні відстані. Ми не з чуток знаємо про крихкість і важливість не лише Вашого вантажу, але й Ваших термінів доставки!