Цистерни


Цистерна для перевозки молока

Транспортна Компанія "МС-транс" надає послуги з перевезення наливних вантажів по Україні і країнам ближнього зарубіжжя. Здійснюємо перевезення будь-яких харчових і нейтральних хімічних наливних продуктів.

До ваших послуг ізотермічні, мульти-секційні харчові автоцистерни об'ємом до 31м³, вантажопідйомністю до 24т, виготовлені провідними європейськими виробниками.

Відповідальність за вантажі, що перевозяться нашим транспортом застрахована від ризику пошкодження або повної втрати в провідних страхових компаніях.

З радістю розглянемо будь-які пропозиції щодо довгострокової співпраці на взаємовигідних умовах!Перевезення молока по Україні


Основний напрям перевезень автоцистернами нашої компанії - перевезення молочної сировини і молочних фракцій на внутрішньому українському ринку. Цистерни Транспортної Компанії "МС-транс" готові доставити Ваш швидкопсувний вантаж в найкоротші терміни з будь-якого регіону України.

Колектив нашої компанії має великий досвід по доставці молока провідним українським виробникам молочної продукції.

Враховуючи специфіку перевезення молочних продуктів, ми додаємо максимум зусиль для того, щоб сировина була доставлена на виробництво вчасно.

На цьому напрямі ми підійшли з дуже високими вимогами як до рухомого складу, так і до водіїв, які виконують цю відповідальну і, іноді, дуже складну роботу. Адже іноді доводиться доставляти вантаж у будь-яких погодних умовах, щоб забезпечити безперебійну роботу лінії виробництва.

Наші цистерни для перевезення молока виготовлені провідними європейскими виробниками з харчової нержавіючої сталі, обладнані системою "СІП" мийки, захисним огородженням трапу, донними клапанами. Напівпричепи термоізольовані для підтримки необхідної температури в будь-яку пору року та мають від 3 до 5 секцій, що полегшує збір молочної сировини в різних об'ємах.

Всі наші водії - професіонали з багаторічним досвідом роботи на різних міжнародних і міжміських маршрутах. Вони прикладають максимум зусиль для того, щоб доставити Ваш вантаж в максимально короткі строки за будь-яких обставин.

Водії Транспортної Компанії "Мс-транс" проходять регулярний інструктаж по роботі з молочною сировиною і контролю за її якістю при завантаженны. Таков вони навчені правилам безпеки роботи на висоті, мають допуск до роботи з харчовими продуктами і відповідають високому рівню вимог наших замовників.